Платформа online страхування  Платформа online страхования Insfero

Страхування професійної відповідальності

Страхування професійної відповідальності юридичних компаній, адвокатів, а також обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності нотаріусів разом з Insfero – це найкраща ціна та умови страхування від перевірених лідерів страхового ринку. Чому? Завдяки проведенню тендерів. На платформі наших партнерів Insfero Ви проводите тендер серед страхових компаній та отримуєте найвигідніші пропозиції від усіх лідерів страхового ринку України! І це абсолютно безкоштовно!

Будь-яка людина може припуститися помилки! Тому страхування Вашої відповідальності – це правильне рішення!

Наш партнер зі страхування – компанія Insfero – це команда спеціалістів, готових будь-якої миті допомогти отримати якісний страховий захист Вашої професійної відповідальності юридичних компаній, а також нотаріусів.

Юридичні компанії та нотаріуси щодня обслуговують своїх Клієнтів, укладають велику кількість угод та несуть відповідальність за свою діяльність. І будь-яка помилка, допущена юристами/адвокатами/нотаріусами може мати серйозні юридичні наслідки. Такі наслідки можуть бути доволі критичними і повинні бути застраховані, оскільки Клієнтам може бути нанесений суттєвий майновий та/або репутаційний збиток.

Сервіс Insfero безкоштовно порівняє для Вас ціни від лідерів страхового ринку, що дозволить обрати найкраще рішення, а також надасть поради щодо правильного вибору, проведе вичитку Вашого договору та зверне увагу на всі «підводні камені», доставить договір в будь-яку точку України. Страхування Вашої відповідальності через платформу Insfero – це правильне та вивірене рішення!

Ви можете довіритися знанням та досвіду наших партнерів Insfero, щоб захистити себе та свій бізнес. Insfero вивчає Ваші потреби, щоб запропонувати саме той страховий продукт, який найкраще підходить для Вас та Вашого бізнесу. І який максимально захистить Вас і Вашу діяльність! Заходьте та купуйте прямо зараз!

Нехай наше партнерство з провідними страховими компаніями допоможе захистите те, що Ви так старанно та ретельно створювали! Порівняйте умови страхування професійної відповідальності прямо зараз! Не залишайте на завтра – може бути пізно!

Страхування відповідальності швидко, легко та точно! Порівняйте та придбайте сьогодні! Не кожен страхує свою відповідальність, але кожен хоче захистите себе! Захистіть себе, свій бізнес та свої Клієнтів за лічені хвилини прямо зараз!