Де визначена обов’язкова частка у спадщині? РАЗВЕРНУТЬ ПОИСК CВЕРНУТЬ ПОИСК
2018.02.26 18:55
Де визначена обов’язкова частка у спадщині?

2018.03.24 11:06 Надав відповідь: нотаріус Куркчи Георгій Іванович

Право на обов'язкову частку у спадщині передбачено ст. 1241 ЦКУ.

© 2018 Джерело отриманої інформації: ern.minjust.gov.ua.
Відповідно до ч. 2 ст. 10-1 Закону України "Про доступ до публічної інформації". Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, у тому числі в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту, публічну інформацію у формі відкритих даних з обов'язковим посиланням на джерело отримання такої інформації.